Środkowy i kapitan koszykarskiego Górnika Zamek Książ Wałbrzych związał się z wałbrzyskim klubem na kolejne dwa sezony. Ważne kontrakty na kolejny sezon mają także Ikeon Smith i trener Andrzej Adamek.
– Teraz możemy to już oficjalnie potwierdzić! Nasz sztab intensywnie pracuje nad budową nowego zespołu. Najważniejszy element tej układanki? Fundament, od którego zaczynamy tworzyć nowy zespół. Kapitan zostaje z nami na kolejne 2 lata! To właśnie od takich ludzi chcemy budować przyszłość. Charakter, waleczność, odpowiedzialność i przede wszystkim ogromne przywiązanie do biało-niebieskich barw. Tacy zawodnicy nie tylko noszą herb na koszulce — oni noszą go w sercu. Są ludzie, którzy po prostu pasują do naszego DNA. Dla których ten klub to coś więcej niż boisko. To tożsamość, duma i wspólna droga – ogłosił wałbrzyski klub.
(RED, fot. Maja Radczak)