https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Więcej płatnych miejsc parkingowych w Wałbrzychu

Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu powiększył strefę płatnego parkowania. Parkometry pojawiły się 22 stycznia 2024 r. na ulicach wałbrzyskiego Śródmieścia i dzielnicy Piaskowa Góra.

Na ul. Moniuszki I strefą parkowania objęty został odcinek od zjazdu w ul. Południową do wyjazdu z ul. Zamkowej. Na ul. Lubelskiej II strefą objęty został odcinek od skrzyżowania z ulicą Browarną do końca ul. Lubelskiej. Strefa płatnego parkowania obowiązuje po obu stronach ulicy. I strefa parkowania objęła także ulice Kościelną i Straży Pożarnej w Śródmieściu oraz ulicę Główną w dzielnicy Piaskowa Góra, na której strefa płatnego parkowania została wydłużona aż pod przychodnię zdrowia.

– Przypominamy również, że stawki obowiązujące za postój pojazdów samochodowych wynoszą: w I strefie płatnego parkowania – 4,40 zł za pierwszą godzinę; 5,20 zł za drugą godzinę; 6,20 zł za trzecią godzinę; 4,40 zł za czwartą i każdą kolejną godzinę postoju; natomiast w II strefie płatnego parkowania: 2,20 zł za pierwszą godzinę; 2,60 zł za drugą godzinę; 3,10 zł za trzecią godzinę oraz 2,20 zł za czwartą i każdą kolejną godzinę postoju – informuje Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

(RED, fot. ZDKiUM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty