https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

60 lat po ślubie Kubasińskiej i Nalepy koncert w Szczawnie – Zdroju

Zapraszamy na niecodzienny koncert, który jest organizowany z okazji 60 – lecia ślubu Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy w Wałbrzychu 26 stycznia 2024 roku o godzinie 19.00 w Teatrze Zdrojowym im. H. Wieniawskiego w Szczawnie – Zdroju wystąpią: Lucja Skibniewska, Marek Waszczyński, Paweł Gradolewski (Second Line) oraz kwartet smyczkowy Agencji Wartki. Wydarzenie poprowadzi Leszek Grodziński.

Mira Kubasińska i Tadeusz Nalepa pobrali się w Wałbrzychu, w tutejszym Urzędzie Stanu Cywilnego, 9 stycznia 1964 roku. Wkrótce po tym wydarzeniu dali początek legendarnym zespołom Blackout oraz Breakout, które przeszły do historii polskiej muzyki blues – rockowej.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w biurze Teatru Zdrojowego (od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00), w Bohema Caffe w Parku Zdrojowym, w Domu Zdrojowym (recepcja) w Szczawnie-Zdroju oraz na kupbilecik.pl.

Organizatorami koncertu są: Stowarzyszenie Muzyczne Legendy Wałbrzycha „MULWA” oraz Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie – Zdroju.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty