https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Komputery dla strażaków

Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński spotkał się z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sokołowsku, którym przekazał sprzęt komputerowy na potrzeby tej jednostki, kupiony ze środków programu Mały Strażak. A Ochotnicza Straż Pożarna w Mieroszowie podsumowała 2023 rok.

W spotkaniu w remizie OSP Mieroszów uczestniczyli druhowie z tej jednostki, strażacy z miejscowości Hyncice w Czechach, włodarze Gminy Mieroszów, przedstawiciele gminnych instytucji, Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP druh Emil Stroisz. Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu reprezentowali: Zastępca Komendanta Miejskiego – starszy brygadier Paweł Kaliński oraz Naczelnik Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego – starszy kapita Tomasz Kwiatkowski.

– Druhom z OSP Mieroszów i Sokołowsko dziękujemy za zaangażowanie i współpracę w ubiegłym roku. Dziękujemy za Państwa aktywny udział w życiu społeczności lokalnej i zyczymy tyle samo powrotów do remizy co wyjazdów – powiedział burmistrz Andrzej Lipiński.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty