https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Na pomoc Pastkowi

Druh harcmistrz Piotr Pastuszek – wzorowy instruktor Hufca ZHP Wałbrzych, cudowny ojciec, oddany przyjaciel – potrzebuje pomocy. Popularnemu Pastkowi potrzebne są pieniądze na walkę z szybko postępującą chorobą nowotworową.

– Niestety, wstrętne choróbsko nie chce ustąpić. Pastek walczy jak lew, albo jak zodiakalny skorpion, którym jest. Ale do tej walki potrzebna jest broń, a ona dużo kosztuje. Leki, wizyty u specjalistów, dobra dieta. Tych potrzeb jest bardzo dużo. Dlatego pomóżmy wygrać wojnę, bo z małymi bitwami Piotr radzi sobie sam – mówi Dorota Turzańska, która zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie Piotra Pastuszka.

Każdy może udzielić wsparcia, ponieważ zbiórka pieniędzy prowadzona jest na stronie internetowej: https://zrzutka.pl/wd6xd9.

– Kto go zna, ten wie, że Piotr Pastuszekto człowiek o wielkim sercu i niepowtarzalnym poczuciu humoru, a kto nie wie, to powinien wiedzieć, że jest autorytetem dla wielu młodych ludzi, którzy mają w nim oparcie. Zawsze wysłucha, doradzi, pomoże. Dziś to On potrzebuje naszej pomocy! Druh Piotr zmaga się z szybko postępującą chorobą nowotworową, która zaatakowała nagle. Potrzebuje specjalistycznych badań, aby można było dostosować leczenie. Jak się domyślacie, badania te nie są refundowane. Koszt takich badań to około 25 tysięcy złotych. Do tego dochodzą bardzo wysokie koszty leczenia. Wykażmy się harcerską postawą i zróbmy wszystko, aby mu pomóc. Od blisko 40 lat on służył i pomagał innym. Teraz sam potrzebuje naszego wsparcia. Kto może niech pomoże, każda złotówka się liczy. Kto nie ma możliwości, niech udostępnia tę informację. Niech iskra przyjaźni przenikanie Wasze serca i powróci do Piotra rąk – dodaje organizatorka zbiórki.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty