https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Koncert sylwestrowy w Teatrze Zdrojowym

Teatr Zdrojowy w Szczawnie – Zdroju zaprasza na „Koncert Sylwestrowy. Tajemnicza Noc”. Muzyczne pożegnanie roku rozpocznie się 31.12 o godz. 22.00.

– W ten ostatni wieczór Anno Domini 2021 mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wielką galę z musicalem w roli głównej – mówi Mirosław Kowalik, dyrektor Teatru Zdrojowego w Szczawnie – Zdroju. – Koncert został podzielony na dwie części. W pierwszej chcemy postraszyć pandemię, bodaj główną uciążliwość mijającego roku. Niechaj przelękniona czmycha wraz z nim. By być przekonującymi, wybraliśmy przeboje z Drakuli, Upiora w operze, Dzwonnika z Notre Dame, Nędzników i Uwierz w ducha. Część druga to pełen nadziei ukłon w stronę nadchodzącego roku 2022. Chcemy go powitać tym, co ma najlepsze do zaoferowania musical filmowy, znany tak z broadwayowskich scen, jak i z dużego i małego ekranu. Uraczymy Państwa przebojami ze Skrzypka na dachu, West Side Story, My fair lady, Cats, Czlowieka z La Manchy. W gronie wykonawców usłyszymy solistów: Zuzannę Kaczmarek, Aleksandrę Klimczak, Wojciecha Daniela, Tomasza Raczkiewicza, Kwartet Aulos. Zobaczymy także wyśmienitych tancerzy: Marcina Rolczyńskiego, Annę Pruczkowską oraz zapierający dech w piersi zespół rewiowy. Zapewniamy wiele wrażeń, dobrą zabawę i wspólne oczekiwanie na nowe, oby szczęśliwe otwarcie 2022.

Bilety w cenie 150 zł (parter) oraz 120 zł (balkon) dostępne są na www.kupbilecik.pl, w biurze Teatru Zdrojowego, w Kawiarni Bohema oraz w Recepcji Domu Zdrojowego.

(MZ)

REKLAMA

REKLAMA