https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wolontariusze WOŚP poszukiwani!

Wolontariusze WOŚP poszukiwani!

Do 4 grudnia można zgłaszać się na wolontariuszy 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wałbrzyski sztab już od października pracuje pełną parą, ale finał nie odbędzie się bez osób kwestujących.

Jak zostać wolontariuszem?

Masz możliwość samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ ; osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc w założeniu konta opiekuna wolontariusza; zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem; uwaga! po wysłaniu zgłoszenia sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza. Wałbrzyski sztab jest zarejestrowany w WOŚP pod nazwą: #1233 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26, ul. Palisadowa 16, Wałbrzych – musisz wybrać z listy sztabów w Polsce;

Pobierz ze strony www.wok.walbrzych.pl ankietę, uzupełnij i wyślij wraz ze zdjęciem na adres: wospwalbrzych@gmail.com ; zdjęcie bez nakrycia głowy, z odsłoniętą twarzą, niewykadrowane np. ze zdjęcia grupowego (format jpg, min. 800×600 pikseli) musi być podpisane imieniem i nazwiskiem; po wysłaniu maila dostaniesz SMS z linkiem, który trzeba potwierdzić.

Wałbrzyski sztab WOŚP zaprasza ponadto do:

– Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26, ul. Palisadowa 48, Wałbrzych – od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00 – 14.30 (do opiekunów wolontariatu);

– Hufca ZHP Ziemi Wałbrzyskiej, ul. Przemysłowa 16 – poniedziałek, piątek, w godz. 8.00 – 15.00; środy w godz. 9.30-16.30;

– Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, ul. Wysockiego 29 (na terenie Starej Kopalni) – tu zostawisz ankietę i zdjęcie w skrzynce korespondencyjnej WOK na portierni.

Ankieta wolontariusza oraz regulamin dostępne na stronie wok.walbrzych.pl

Głuszyca też zagra

– Spotykamy się 10 stycznia 2021 roku na 29 Finale WOŚP, który odbędzie się w CK-MBP w Głuszycy, aby pobić kolejny rekord głuszyckiego sztabu WOŚP! Podczas ostatniego finału zebraliśmy 15 043,5 zł. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie! Aby zostać wolontariuszem należy zapoznać się z regulaminem i zarejestrować się online za pośrednictwem strony internetowej https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ lub wypełnić ankietę i wraz ze zdjęciem swojej twarzy wysłać ją na maila instruktorzy@gluszyca.pl. Ankieta wolontariusza oraz regulamin dostępne są na stronie www.ckmbp.gluszyca.pl – mówi Sabina Jelewska, dyrektor CK-MBP w Głuszycy.

Każdy sztab WOŚP ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Finał odbędzie się 10 stycznia 2021 roku. Pieniądze będą przekazane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

(RED)

REKLAMA