https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dzieci dzieciom

 
Gmina Stare Bogaczowice może pochwalić się kolejną płytą, na której są utwory muzyczne wykonane przez najmłodszych mieszkańców gminy.
 
Album „Gdzie jest nasze Betlejem” zawiera znane utwory świąteczne, wprowadzające słuchacza w klimat Bożego Narodzenia. Pomysłodawcą projektu jest Mirosław Kowalik, realizatorem Bartosz Miszczyk, a producentem Rafał Futyma.
28 grudnia, w Kościele Parafialnym w Starych Bogaczowicach o godz. 18: 00 odbędzie się koncert promujący płytę. Utwory na żywo wykona Futyma Quintet (Dominika Kowalik – ocal; Daria Kurdybelska – sopran; Dariusz Futyma- vocal, saksofon; Rafał Futyma- vocal, gitary; Jakub Adamiak- kontrabas, gitara basowa). Podczas koncertu przedstawione zostaną jasełka w wykonaniu młodzieży ze Szkoły w Starych Bogaczowicach z narracją Roberta Delegiewicza. Tego dnia będzie można wesprzeć akcję „Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci” wspomagając dzieci w Syrii i w Libanie. Każdy darczyńca otrzyma płytę „Gdzie jest nasze Betlejem” lub „Kolędałkę”, która została stworzona przez mieszkańców Gminy Stare Bogaczowice w ubiegłym roku. Obie płyty będzie można zdobyć także 31 grudnia po koncercie noworocznym w kościele w Strudze (godz. 12: 00). Albumy są również dostępne w Gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Starych Bogaczowicach. Wszelkie informacje pod numerem telefonu 74- 844-35-03.
(IL)
koncert bogaczowice 2017

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty