https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Credit Agricole zachęca do skorzystania z „Kredytu bez owijania w bawełnę”

Bank Credit Agricole zaprasza swoich klientów do skorzystania z „Kredytu bez owijania w bawełnę”. Proste zasady przyznawania i spłaty – to jego główne zalety. Kredyt dostępny jest we wszystkich placówkach banku w całej Polsce, a także na stronie internetowej i aplikacji mobilnej CA24.
 
„Kredyt bez owijania w bawełnę” jest prosty od początku do końca. Oznacza to, że łatwo wyliczyć jego rzeczywisty koszt: za każdy pożyczony 1000 zł trzeba zapłacić 10 zł. Bank daje gwarancję, że rata nigdy nie wzrośnie. Kredyt jest też łatwo dostępny – decyzja o jego przyznaniu wydawana jest nawet w 10 minut od złożenia poprawnie wypełnionego wniosku.
 
Szybko, prosto i przejrzyście – tego oczekują nasi klienci i taki produkt im dajemy. Niczego nie owijamy w bawełnę – zachęca Marcin Data, dyrektor ds. produktów oszczędnościowych i daily banking w centrali Credit Agricole.
 
„Kredyt bez owijania w bawełnę” dostępny jest dla osób fizycznych do 30 września we wszystkich placówkach banku i biurach kredytowych w całej Polsce. Można go zamówić także przez telefoniczną infolinię pod numerem 801 33 00 11 (z zagranicy i komórek – +48 71 354 95 54), albo wysyłając SMS o treści „kredyt” na numer 71127. Regulamin promocji i szczegółowe informacje o opłatach dotyczących kredytu i ubezpieczeń dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl.
Credit Agricole oddzial wnetrze

REKLAMA

Kliknij tutaj