https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zainwestuj w siebie

Czy wiesz, że studia wyższe oraz kolejne etapy edukacji są jednym z czynników wpływających na wysokość wynagrodzenia? Ogólnopolskie badanie wynagrodzeń wykazało, że im więcej inwestujesz w swoją karierę, tym więcej zarabiasz. Inwestując w karierę – zainwestuj też w siebie! My Ci w tym pomożemy.
 
Chcesz być kreatywny w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań? Wybierz Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, która tworzy rynek, zamiast podążać za innymi. Doskonale wiemy, jak uczyć i rozwijać nie tylko kreatywność. Robimy to już od 24 lat i ciągle się rozwijamy! W Świdnicy jesteśmy od 2016 roku, a w tym roku podjęliśmy współpracę ze Szkołami Edukacji Innowacyjnej – łącząc tym samym kreatywność z innowacyjnością.
Nowa szkoła, inne standardy! Europejskie Standardy to nowość na rynku edukacyjnym! Z każdym dniem zmieniamy się dla naszych studentów. Jesteśmy uczelnią, która przygotuje Cię na wyzwania rynku pracy i oczekiwania pracodawców. Już w czasie studiów będziesz uczestniczył w realnym życiu znaczących lokalnych firm i pomożesz im w rozwiązywaniu problemów. U nas dydaktyk jest mentorem i coachem, służącym wsparciem i gotowym do współpracy ze studentem na zasadzie partnerstwa i kooperacji. Kadra AHE w Świdnicy to między innymi wykładowcy z Politechniki Wrocławskiej i praktycy, związani z branżą IT. Nasi studenci opracowują nowe technologie, później start-upy, by w końcu tworzyć prosperujące przedsięwzięcia gospodarcze.
Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów i słuchaczy, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę edukacyjną.
Znajdziesz u nas:

  • studia I stopnia
  • studia I i II stopnia on-line
  • studia podyplomowe
  • studia podyplomowe on-line
  • szkoły policealne prowadzone przez Szkoły Edukacji Innowacyjnej (SEI) – u nas matura nie jest wymagana!

Oferujemy kierunki BEZPŁATNE, wysokie stypendia oraz atrakcyjne zniżki.
 
Jak dzięki AHE wzbogacisz swoje CV?

  • Zdobędziesz dodatkowe umiejętności w projektach i na warsztatach.
  • Rozwiniesz kompetencje osobowościowe i w pełni wykorzystasz swój potencjał.
  • Rozwiniesz niekonwencjonalne myślenie i nauczysz się wprowadzać niestandardowe rozwiązania.
  • Nauczysz się wieloaspektowego, twórczego podejścia do problemów.

Będąc studentem AHE, poszerzysz swoje horyzonty, sam stworzysz innowacyjne projekty, założysz własny biznes. Nie czekaj biernie na etat! Dowiedz się, jak znaleźć pomysł na siebie, jak zaprojektować własne miejsce w świecie.
Akademia to INKUBATOR KREATYWNYCH INICJATYW. Warto w nim być…
Jeśli chcesz kreatywnie zaprojektować własną edukację i karierę, dołącz do nas!
 
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Świdnicy
(74) 640 03 40 / 42
swidnica@ahe.lodz.pl
 
Szkoły Edukacji Innowacyjnej w Świdnicy
(74) 640 03 48
swidnica.sei@sei.ipt.pl
Saperów 27a
58-100 Świdnica
Akademia Humanistyczna i Zeto
Nowy partner kierunku informatyka Wydziału Zamiejscowego w Świdnicy AHE – ZETO Sp. zo.o., największa firma IT makroregionu wałbrzyskiego działająca na rynku informatycznym od 1973 r. (Fot. Wiktor Bąkiewicz)

REKLAMA

Kliknij tutaj