https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Szkolenie i dofinansowanie

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu prowadzi nabór kandydatów na szkolenie grupowe dla kandydatów na kierowców autobusu, organizowane na potrzeby Śląskiego Konsorcjum Autobusowego Sp. z o. o. Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 11.03.2016r. Liczba miejsc ograniczona.
logo pup
 
 
 
 
 
 
– Osoby zainteresowane, które chcą podjąć zatrudnienie Śląskim Konsorcjum Autobusowym Sp. zo.o. i uzyskać prawo jazdy kategorii D wraz z Świadectwem Kwalifikacji Zawodowej lub uzyskać odpowiednie Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej w związku z posiadanym prawem jazdy kat D. oraz, które: ukończyły 21 lat; nie mają przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy; mają przypisany II profil pomocy (w uzasadnionych przypadkach wsparcie może uzyskać osoba, której przypisany został I profil pomocy); nie są objęte inną formą aktywizacji, której źródłem finansowania są środki publiczne, zapraszamy do skorzystania z proponowanej przez urząd oferty szkoleniowej – informują pracowiny PUP w Wałbrzychu.
Szczegółowych informacji w sprawie prowadzonej rekrutacji udzielają: w siedzibie PUP w Wałbrzychu przy ul. Ogrodowej 5B doradcy klienta (parter pok. nr: 5, 6, 7, 8, 14, 15, 23); pracownicy oddziałów zamiejscowych PUP w Boguszowie Gorcach, Czarnym Borze, Mieroszowie, Głuszycy, Jedlinie Zdroju, Walimiu. Więcej informacji na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu.
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu prowadzi również nabór wniosków o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych.
– Nabór wniosków prowadzony będzie do wyczerpania limitu środków przeznaczonych na dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych. Więcej informacji i zasady naboru wniosków można znaleźć na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu http://urzadpracy.pl.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj