https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Papierowe wydanie DB 2010 – jedynego bezpłatnego tygodnika w Aglomeracji Wałbrzyskiej i powiecie kamiennogórskim – tym razem we środę!

We środę – 3 czerwca 2026 r. – do stałych punktów dystrybucji trafi najnowszy numer Tygodnika DB 2010. Aktualna lista punktów dystrybucji dostępna jest tutaj: https://db2010.pl/dystrybucja/.

We czwartek wieczorem najnowszy numer Tygodnika DB 2010 dostępny będzie także w wersji on-line tutaj: https://db2010.pl/archiwum-gazety/.

W tym numerze między innymi:

– o trwających konsultacjach planów utworzenia rezerwatów przyrody w powiecie wałbrzyskim,

– Beata Żołnieruk o nieuczciwej konkurencji na wałbrzyskim rynku komunikacji autobusowej,

–  o zaangażowaniu wojska w sprowadzenie z Chin chorej wałbrzyszanki,

– o naborze w programie Dolnośląskie Małe Granty,

– o otwarciu przedszkola w Głuszycy,

– o zmianie organizacji ruchu wokół jeziora Bystrzyckiego,

– o 80-leciu przedszkola w Mieroszowie,

– o Sudeckiej Setce,

– o występach naszych sportowców,

– zapowiedzi imprez kulturalnych,

– oferty z rynku nieruchomości.

Zapraszamy do lektury!

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty