https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Silny powiat, silne gminy

W wyborach do Rady Powiatu Wałbrzyskiego, które odbędą się 7 kwietnia 2024 r., ubiegam się od mandat radnej w okręgu numer 4, obejmującym Gminę Mieroszów i Gminę Czarny Bór. Na liście nr 1 kandydatów Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości zajmuję 1 miejsce.

Cele jakie sobie stawiam: SŁUŻYĆ, WSPÓŁPRACOWAĆ, DBAĆ O JAWNOŚĆ I SZACUNEK.

Moja misja to działania prowadzące do wzrostu jakości życia mieszkańców Gminy Mieroszów i Gminy Czarny Bór.

Powiat Wałbrzyski, a w nim Gminy Mieroszów i Czarny Bór, mają być miejscem przyjaznym w spełnianiu dążeń mieszkańców zarówno rodzinnych, jak i zawodowych. W tym celu należy wykorzystać potencjał mieszkańców, ich ekspercką wiedzę i składane podczas bezpośrednich rozmów propozycje na kreatywny i partnerski rozwój otoczenia oraz walory gospodarczo – turystyczne.

Zdobycie Państwa poparcia i mandatu radnego są środkami do realizacji tych celów.

Kim jestem?

Mieszkam z rodziną w Gminie Mieroszów. Jestem mężatką mam dwie córki: Julię i Laurę. Posiadam wyższe wykształcenie o specjalności: pedagogika, logopedia oraz zarządzanie w oświacie. Moje zainteresowania to historia, turystyka, literatura i malarstwo.

Jestem doświadczonym samorządowcem, w latach 2014 – 2018 sprawowałam mandat radnej Rady Miejskiej Mieroszowa, a od 5 lat pracuję na stanowisku zastępcy Wójta Gminy Czarny Bór.

 Działałam społecznie jako wolontariuszka Szlachetnej Paczki, a teraz także jako Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Unisławiu Śląskim.

Proszę Państwa o głos 7 kwietnia w wyborach do Rady Powiatu Wałbrzyskiego.

SKIBSKA DOROTA

Materiał sfinansowany przez KWW Prawo i Sprawiedliwość.

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty