https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Ramona Bukowska: poznajcie program dla Szczawna- Zdroju

Drodzy mieszkańcy Szczawna-Zdroju!

Znają mnie Państwo z wieloletniego zaangażowania w sprawy społecznie i samorządowe. A dziś zwracam się do Państwa jako kandydatka w wyborach na urząd Burmistrza Uzdrowiskowej Gminy Miejskiej Szczawno-Zdrój.

Jako doświadczony samorządowiec, pracując dla Państwa jako radna i przewodnicząca Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju oraz radna Rady Powiatu Wałbrzyskiego, mam świadomość ogromu pracy, którą trzeba wykonać dla naszego miasta, a – przede wszystkim – dla mieszkańców Szczawna-Zdroju. Jestem gotowa podjąć się tego wyzwania!

Moje 14 -letnie doświadczenie w pracy w samorządzie i zaangażowanie we własną działalność gospodarczą, a także codzienna praca z mieszkańcami i rodzinami wskazują, że Szczawno-Zdrój, po okresie stagnacji, potrzebuje prawdziwej i pozytywnej odmiany. Nie rewolucji, ale solidnej i skutecznej ewolucji. I – co najważniejsze większego skupienia się na potrzebach ludzi, czyli mieszkańców Szczawna-Zdroju. Bo miasto to przede wszystkim mieszkańcy, czyli wspólnota, którą tworzymy. I to ona musi być w końcu najważniejsza. Jestem pewna, że rozwój naszego miasta powinien iść zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami mieszkańców Szczawna-Zdroju w każdym wieku. Ich głos musi być słyszalny i musi mieć wpływ na to, co dzieje się w Szczawnie -Zdroju.

I to jest moje postanowienie! Dialog zawsze był i jest podstawą mojego działania.

Szczawno-Zdrój ma być nie tylko bogate, ale także bezpieczne, nowoczesne, zdrowe i dostępne. A do tego przyjazne i atrakcyjne. Takiego właśnie miasta pragniemy. Bo miasto powinno być dla mieszkańców, nigdy odwrotnie. Bo Szczawno- Zdrój zasługuje na więcej!

I już teraz zapraszam wszystkich, którzy chcą właśnie takiego Szczawna Zdroju: zróbmy to wspólnie! Jestem do Państwa dyspozycji, codziennie spotykając się z Wami na ulicach naszej uzdrowiskowej gminy.

Skoro jesteśmy zgodni, że

𝓢𝔃𝓬𝔃𝓪𝔀𝓷𝓸-𝓩𝓭𝓻𝓸́𝓳 𝔃𝓪𝓼ł𝓾𝓰𝓾𝓳𝓮 𝓷𝓪 𝔀𝓲𝓮̨𝓬𝓮𝓳

to poznajcie program dla miasta przygotowany przeze mnie i przez kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Ramony Bukowskiej.

RAMONA BUKOWSKA

Publikacja sfinansowana przez KWW Ramony Bukowskiej

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty