https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

FRWconnect – siła społeczności biznesowej

– Szukasz sposobu na zwiększenie widoczności swojej marki i dotarcie do szerszego grona klientów? FRWconnect to nie tylko platforma – to idea, która otwiera nowe horyzonty przed przedsiębiorcami – mówi Robert Jagła, prezes Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, który wyjaśnia jak FRWconnect zmienia sposób prowadzenia biznesu i dlaczego warto dołączyć do tej dynamicznie rozwijającej się społeczności. Przedstawia także zalety funkcjonalności tej bezpłatnej platformy, które sprawiają, że jest to niezbędne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy w Polsce.

Skąd pomysł na stworzenie bezpłatnej platformy dla przedsiębiorców FRWconnect?

Robert Jagła: – Inspiracją do stworzenia FRWconnect jest głębokie zaangażowanie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego w rozwój biznesu, nie tylko regionalnego. Zawsze działamy z myślą o rozwoju przedsiębiorców, oferując im nasze usługi bezpłatnie i z pełnym zaangażowaniem. Świadomość potrzeby stworzenia silnej społeczności biznesowej oraz ułatwienia przedsiębiorcom dotarcia do klientów była motywacją do stworzenia FRWconnect – innowacyjnej platformy, która umożliwia skuteczne promowanie produktów i usług oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych całym kraju. Dążymy do zapewnienia przedsiębiorcom nie tylko narzędzi, ale także wsparcia i inspiracji potrzebnych do osiągnięcia sukcesu na rynku.

Jakie korzyści niesie ze sobą ta innowacyjna platforma FRWconnect?

 –Jest narzędziem stawiającym przed polskimi firmami wiele korzyści i możliwości. Jedną z głównych zalet jest zwiększenie widoczności marki oraz dotarcia do szerszego grona klientów. Dzięki FRWconnect przedsiębiorcy mogą promować swoje produkty i usługi w sposób efektywny i skuteczny, co pozwala na szybszy rozwój biznesu oraz zwiększenie jego rentowności. Ponadto, platforma umożliwia nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych oraz współpracę z innymi przedsiębiorcami, co może przynieść dodatkowe korzyści w postaci nowych możliwości handlowych czy partnerskich. A dzięki systemowi ocen i opinii, platforma buduje zaufanie i reputację przedsiębiorców w społeczności biznesowej, co jest kluczowe dla długotrwałego sukcesu.

Jakie są główne funkcjonalności FRWconnect?

– Na platformie FRWconnect przedsiębiorcy mogą dodawać oferty swoich produktów i usług, nawiązywać kontakty biznesowe, śledzić i reagować na zapytania klientów oraz korzystać z systemu ocen i opinii. Przedsiębiorcy uczestniczą online w aktywnym życiu biznesowym, co przekłada się na wzrost sprzedaży i rozwój ich działalności.

Jak można dołączyć do społeczności FRWconnect?

  Wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Przede wszystkim trzeba odwiedzić stronę internetową platformy www.frwconnect.pl i znaleźć opcję rejestracji. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając podstawowe informacje o swojej firmie oraz dane kontaktowe. Po zarejestrowaniu się, należy potwierdzić swoje konto poprzez link aktywacyjny wysłany na podany adres e-mail. Kolejnym krokiem jest skonfigurowanie profilu biznesowego, przez dodanie informacji o produkcie lub usłudze, które chce się promować na platformie. Po wykonaniu tych czynności, firma może aktywnie uczestniczyć w społeczności FRWconnect, dodawać oferty, nawiązywać kontakty biznesowe i korzystać z innych funkcjonalności platformy.

(LK)

Podpis pod zdjęciem Roberta Jagły

Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego

Zapraszam przedsiębiorców z całej Polski do dołączenia do FRWConnect i bezpłatnego korzystania z licznych możliwości, które oferuje platforma.

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty