https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wystartuj z biznesem wraz z FRW

Marzysz o własnej firmie? Teraz to możliwe dzięki wsparciu oferowanemu przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. Środki finansowe są dostępne w ramach programu „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie:  dla przyszłych przedsiębiorców z województw dolnośląskiego i lubuskiego.

– Nabór wniosków na pożyczki w ramach programu Pierwszy biznes – Wsparcie w Starcie został wznowiony w województwie dolnośląskim i lubuskim – informuje Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. – Czas jest kluczowy, bo środki są ograniczone! Kto pierwszy złoży kompletną aplikację i przejdzie pozytywnie analizę finansową, może cieszyć się własnym biznesem  – dodaje.

Przyszli przedsiębiorcy mogą otrzymać wsparcie w kwocie nawet 140 000 zł ze stałym oprocentowaniem od 0,58%! I – co najważniejsze – bez opłat i prowizji za rozpatrzenie wniosku i obsługę pożyczki.

W ramach wsparcia można sfinansować środki trwałe niezbędne do rozpoczęcia prowadzenia działalności, towary podlegające sprzedaży w ramach prowadzonej działalności, szkolenia, kursy, koszty stałe związane z prowadzeniem działalności do 6 miesięcy od jej podjęcia (np. czynsz za wynajem lokalu), czy środek transportu, z wyłączeniem działalności prowadzonej w transporcie drogowym towarów. A nawet wydatki związane z uruchomieniem działalności gospodarczej w ramach pożyczki podstawowej. Finansowanie można też wykorzystać na utworzenie nowego stanowiska pracy w ramach istniejącej już działalności gospodarczej.

 – Nie przegap szansy na szybki start i załóż własny biznes z FRW! Więcej informacji o programie na stronie https://frw.pl/pozyczka-na-pierwszy-biznes/ – dodaje Robert Jagła.

(AJ)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty