https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Baw się w Gminie Walim

– Dzieci od 7 roku życia zapraszamy na ferie zimowe. W programie są: zajęcia sportowe, warsztaty kulinarne, konkursy plastyczne, zimowe kino, warsztaty rękodzieła oraz wiele innych niespodzianek i zabaw dla dzieci. Szczegóły w świetlicach wiejskich Gminy Walim – zachęca Wioletta Sowa, dyrektor Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu. Nie brakuje także ofert dla starszych mieszkańców Gminy Walim.

Zwieńczeniem pierwszego tygodnia ferii będą obchody Dnia Babci i Dziadka. 20 stycznia o godz. 17.00 w Sali Kinowej Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu zostanie zaprezentowany kabaret „Moherowe Berety na Dzień Babci i Dziadka”.

Tegoroczny karnawał jest krótki, ale za to intensywny, dlatego Sołectwo Jugowice organizuje 3 lutego zabawę karnawałową w stylu lat 70-tych XX wieku. Impreza rozpocznie się w Świetlicy Wiejskiej w Jugowicach o godz. 20.00 i potrwa do godz. 4.00, a dochód z niej zostanie przeznaczony na otwarcie placu zabaw w Jugowicach. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 796 392 888 do 20 stycznia, a liczba miejsc jest ograniczona do 36. Wpisowe kosztuje 50 zł.

Zakończeniem tegorocznego karnawału w Gminie Walim będzie comber babski pt. „Rozdanie Oscarów”, na który zostały już zarezerwowane wszystkie wejściówki. Opłaty za bilety wstępu są przyjmowane tylko do 19.01.2024 r. do godz. 14.00 w Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, a brak wpłaty spowoduje skreślenie z listy uczestników tej wyjątkowej imprezy.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty