https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Panorama Karkonoszy – nowa inwestycja mieszkaniowa w Kamiennej Górze

Szukasz mieszkania w ciekawej okolicy z widokiem na góry? W Kamiennej Górze powstają mieszkania z widokiem na panoramę Karkonoszy i Śnieżkę!

Kamienna Góra to ciekawe, historyczne miasto, leżące nad rzeką Bóbr pomiędzy Wałbrzychem a Jelenią Górą, w pobliżu granicy z Czechami. Okolice Kamiennej Góry bogate są atrakcje turystyczne, między innymi: podziemna trasa turystyczna w Kamiennej Górze, dawne Opactwo Cystersów w Krzeszowie, Domy Tkaczy w Chełmsku Śląskim, średniowieczne zamki w Bolkowie i Świnach, Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie, Kolorowe Jeziorka w Gminie Marciszów czy Karkonosze ze słynnym Karpaczem. I właśnie w tym mieście budowane są mieszkania z widokiem na najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę.

– Każde mieszkanie oferuje nowoczesne wnętrza, które maksymalizują światło, przestrzeń i komfort, zachowując jednocześnie najważniejszą praktyczność. Balkony z widokiem na przyrodę Kamiennej Góry pozwalają cieszyć się okolicą tej pięknej, górskiej miejscowość. Ze szczytowych balkonów budynku rozciąga się widok na górę Śnieżka. Zróżnicowany metraż mieszkań – od 41 do 65 metrów kwadratowych, pozwoli każdemu wybrać coś idealnego. Mieszkanie, które stanie się ukochanym domem. Budynki, jako jedyne w Kamiennej Górze, wyposażone będą w windy, które stanowią znaczne udogodnienie dla wszystkich mieszkańców. Układ budynku jest prosty – dwuklatkowy. W każdej klatce na każdej kondygnacji dostępne są trzy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Balkony zostały zlokalizowane od strony zachodniej, zapewniając nie tylko odpowiednie nasłonecznienie, ale również widok z wyższych kondygnacji na panoramę miasta, a zwłaszcza na rekreacyjny teren z zalewem. W ofercie są także komórki lokatorskie oraz garaże, wokół których nie zabraknie miejsc parkingowych. Inwestycja realizowana jest przy ulicy Krzeszowskiej w Kamiennej Górze. W promieniu 2 kilometrów znajdują się między innymi: szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, zespół szkół zawodowych i ogólnokształcących, a także Medyczne Studium Zawodowe dla Młodzieży i Dorosłych w Kamiennej Górze. W okolicy funkcjonują apteki, gabinety stomatologiczne oraz przychodnie. Więcej informacji na temat naszej inwestycji udzielamy telefonicznie, pod numerami 797 500 969 i 502 324 746 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: kamiennagora@roplast.com.pl. Zapraszam także na nasza stronę internetową www.roplast.com.pl – podkreśla właściciel firmy Roplast, która realizuje inwestycję „Panorama Karkonoszy” w Kamiennej Górze.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty