https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zabawa w Grzędach

Dzień Dziecka w Gminie Czarny Bór tu, tuż. Organizatorzy: Wójt Gminy Czarny Bór, Koło Gospodyń Wiejskich w Czarnym Borze oraz Biblioteka +Centrum Kultury zapowiadają moc atrakcji dla najmłodszych mieszkańców gminy.

– W programie jest szalona zabawa z Centrum Uśmiechu, będą także: mega dmuchańce – skakańce dla małych i dużych, małpi gaj, eurobungee, Archery Tag – strzelanie z łuku, zabawy z animatorami, malowanie buziek, słodkości, zabawa z Nadleśnictwem Wałbrzych, z UKN Melafir, z OSP Grzędy i wiele, wiele innych atrakcji. Spotykamy się 4 czerwca 2023 r. na boisku sportowym w Grzędach o godzinie 14.00 – mówi Katarzyna Bernaś, dyrektor Biblioteki +Centrum Kultury w Czarnym Borze.

Mieszkańcy Gminy Czarny Bór będą mogli skorzystać z bezpłatnego transportu na tę imprezę. Bus odjedzie z przystanku: w Borównie o godz. 14.00, w Jaczkowie o godz. 14.10, w Witkowie o godz. 14.20, przy szkole w Czarnym Borze o godz. 14.45, w Grzędach Górnych o godz. 14.55. Kurs powrotny zaplanowany został na godz. 18.00.

Partnerem strategiczny imprezy jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty