https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Trwa budowa drugiego Lokalnego Centrum Biznesu w Wałbrzychu

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” nie zwalnia tempa i systematycznie realizuje plan budowy kolejnych Lokalnych Centrum Biznesu. W Wałbrzychu przy ulicy Villardczyków powstaje obecnie druga hala przemysłowo-magazynowa, która dedykowana będzie pod wynajem mikro, małym i średnim przedsiębiorcom.

Hala liczyć będzie ponad 6000 metrów kwadratowych powierzchni z zapleczem biurowym i socjalnym oraz infrastrukturą otoczenia w postaci: parkingu, placów manewrowych i terenów zielonych. Inwestycja kosztować będzie blisko 26 mln zł brutto, a jej zakończenie planowane jest na koniec września 2023 roku. Podobne obiekty zostaną wybudowane w Ząbkowicach Śląskich, Nysie, Brzegu, Jaworzynie Śląskiej oraz we Wrześni.

– Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna to spółka, w której inwestycje i rozwój biznesu idą w parze z troską o rozwój lokalnych społeczności. Właśnie dlatego — nowe hale przemysłowo-magazynowe — to nie tylko budynki, ale przede wszystkim realna inwestycja w przyszłość. To inwestycje, które bez wątpienia sukcesywnie zwiększają atrakcyjność biznesową i inwestycyjną. Są gwarantem tego, że w mniejszych miejscowościach, ten biznes będzie cały czas rósł i będą pojawiali się nowi przedsiębiorcy -mówi Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”Piotr Wojtyczka.

Pierwszym kontaktem z inwestorami, pragnącymi skorzystać z oferty WSSE “INVEST-PARK” jest Departament Sprzedaży i Rozwoju Biznesu: drb@invest-park.com.pl tel. + 48 74 664 91 54. Zachęcamy do kontaktu!

(JM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty