https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Ruciński w Lubawce, Dyblik w Chełmsku

Kolejni znani artyści wystąpią w Gminie Lubawka. W czerwcu w Lubawce swój program zaprezentuje Kacper Ruciński, a w Chełmsku Śląskim zaśpiewa Lech Dyblik.

4 czerwca na scenie Domu Kultury w Lubawce odbędzie się występ czołowego polskiego stand-upera Kacpra Rucińskiego. Artysta zaprezentuje swój program pt. „Uwaga na Łosie”, a bilety są do kupienia na stronie: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/94276/Lubawka/Kacper+Ruciński

Wielkimi krokami zbliża się także X Festyn Rodzinny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chełmsku Śląskim. Celem głównym imprezy, zaplanowanej na 17 czerwca 2023 r., będzie zbiórka funduszy na rehabilitację młodego mieszkańca Chełmska Śląskiego. Nie zabraknie atrakcji dla wszystkich: ,,od przedszkolaka po starszaka”. W organizację festynu włączyły się organizacje, stowarzyszenia, instytucje z Chełmska Śląskiego i Gminy Lubawka, a gospodarzem imprezy będzie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmsku Śląskim.

– Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na recital Lecha Dyblika – aktora i pieśniarza, który wystąpi podczas festynu z programem pt. ,,Kruszenie kamiennych serc”. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o pomoc podczas organizacji festynu oraz wsparcie finansowe lub rzeczowe. Osoby zainteresowany zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły oraz telefonicznie pod numerami: 75 74 22 116 lub 695 264 461. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do Chełmska Śląskiego – podkreślają organizatorzy X Festynu Rodzinnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chełmsku Śląskim.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty