https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Runmageddon Kids

Zapraszamy dzieci do udziału w biegu Runmageddon Kids, który odbędzie się 1 maja 2023 roku Ośrodka Wypoczynku Świątecznego Zalew w Kamiennej Górze na terenie.

– Runmageddon Kids to wersja najbardziej ekstremalnego biegu przeszkodowego w Europie dostosowana specjalnie do możliwości i potrzeb młodszych zawodników. Na trasie o długości około 1 km znajduje się minimum 10 przeszkód. Bieg ten to wspaniała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, rozwijania sprawności fizycznej i rywalizacji z rówieśnikami. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie dla każdego dziecka! Każde dziecko otrzyma specjalnie przygotowany pakiet startowy, który zawierać będzie medal oraz bandanę Runmageddon Kids – zapraszają do udziału organizatorzy zawodów w Kamiennej Górze.

Zapisy prowadzone są przez stronę https://b4sportonline.pl/runmageddon/opis_imprezy, a wpisowe wynosi 35 zł. Limit zawodników został ustalony na 500 osób. Rywalizacja będzie toczyła się w kategoriach wiekowych: 4-6 lat, 7-9 lat, 10-14 lat, 15-16 lat. Zarówno długość trasy jak i trudność przeszkód dostosowane będą do każdej kategorii. Biuro zwodów zostanie otwarte od godz. 11.40; a start biegów zaplanowano na godz. 12.00 (starty będą przeprowadzone seriami).

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty