https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Podziękowania za wigilię

Wigilia osób z niepełnosprawnościami w Gminie Głuszyca to już tradycja. Burmistrz Głuszycy zaprosił organizatorów i sponsorów, by podziękować tym, dzięki którym tak ważne wydarzenie mogło się odbyć.

– Takie inicjatywy, jak wigilia osób z niepełnosprawnościami,są ważne, bo dla uczestników to chwile przepełnione radością i szczęściem. Cieszy ich fakt, że ktoś o nich pamięta. Cieszy ich również to, że mogą spotkać się z innymi i razem spędzić te magiczne chwile – powiedział podczas spotkania z organizatorami i sponsorami wigilii Burmistrz Głuszycy Roman Głód, który ze swoim zastępcą Grzegorzem Szymańskim złożyli podziękowania za dar serca, życzliwość oraz pomocną dłoń, za okazane wsparcie i hojność. Spotkanie było również okazją do poznania się i wymiany życiowych doświadczeń.

– To spotkanie jest dowodem, że lokalna społeczność potrafi działać razem dla dobra drugiej osoby oraz że każde wsparcie jest ważne i doceniane. To także dowód na to, że działań na rzecz integracji osób z niepełnosprawnościami może być wiele, a włączenie tych ludzi w życie społeczne jest potrzebne i pozytywnie wpływa na całą lokalną społeczność – dodał burmistrz.

(AMAL)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty