https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nagrody za palmy

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Palm Wielkanocnych. Konkurs organizuje także Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim.

Zgłoszenia będą przyjmowane w siedzibie Centrum Kultury w godzinach 8.00 – 20.00 przy ul. Tadeusza Kościuszki 4 w Kamiennej Górze do 31.03.2023 r. Palmy należy dostarczyć i pozostawić do oceny 1 kwietnia w godz. 15.00 – 17.00 w Kościele Matki Bożej Różańcowej przy placu Kościelnym 2 w Kamiennej Górze. W innych przypadkach organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny pod numerem 75 744 28 75 w celu ustalenia warunków dostarczenia palm. Konkurs, którego uczestnikami mogą być osoby indywidualne, rodziny, grupy (maksymalnie 8 osób), instytucje społeczne, szkoły (klasy I-III) oraz przedszkola, zostanie rozstrzygnięty 2 kwietnia 2023 roku po mszy o godz. 12:15 w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze. Nagrody zostaną wręczone w siedzibie Centrum Kultury w terminie ustalonym z nagrodzonymi.

– Zapraszamy do zgłaszania swoich dzieł, wszystkie informacje dostępne są w regulaminie: bit.ly/palmychelmsko. Razem z palmami oceniać będziemy najpiękniejsze, tradycyjne jajka. Jeżeli jakaś grupa chciałaby wykonać palmę lub jajka, a nie ma miejsca do tworzenia, zapraszamy do kontaktu – z chęcią udostępnimy przestrzeń w Dom Kultury w Lubawce lub w naszym WDK. Uwaga – w tym roku palmy należy dostarczyć do WDK najpóźniej 31 marca – informują pracownicy Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim.

(RED)

O konkursach palmowych w Czarnym Borze i Gminie Wiejskiej Kamienna Góra pisaliśmy tutaj:

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty