https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Współpraca na pograniczu

Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński odwiedził czeską spółkę leśną Lesní společnost Broumov Holding, która w grudniu 2022 roku przekazała Gminie Mieroszów darowiznę w wysokości 10 000 zł na działalność sportową i kulturalną.

Podczas spotkania Burmistrz Mieroszowa złożył na ręce prezes spółki Jitki Kozákovej i jej zastępcy Bohuslava Šulca dyplom z podziękowaniami.

– Spółka, działając częściowo także na terenie Gminy Mieroszów, pomaga także w innych przedsięwzięciach skierowanych do mieszkańców i turystów odwiedzających ziemię mieroszowską. Jednym z działań, których dotyczyły rozmowy przy okazji tej wizyty, była też współpraca, w ramach której Mieroszów nieodpłatnie otrzyma od spółki materiały na wybudowanie wiaty turystycznej. Bardzo cieszymy się z tego wsparcia, które jest przykładem zainteresowania przedsiębiorcy nie tylko dobrym wynikiem ekonomicznym swojej działalności, ale także społecznością lokalną w swoim otoczeniu. To niezwykle miły gest, za co jesteśmy wdzięczni i wierzymy, że sprawi to radość wszystkim, którzy z tej wiaty będą korzystali już w połowie 2023  roku – mówi burmistrz Andrzej Lipiński.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty