https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Stand up Roberta Korólczyka i pociąg dla Antosia

To będzie wyjątkowe spotkanie ze stand-up`em, bo bawiąc się możecie pomagać! 21 grudnia zapraszamy na solowy występ Roberta Korólczyka, jako suport pojawi się Michał Juszczak. Na spotkanie obowiązują wejściówki, które trzeba zarezerwować na stronie bilety.wok.walbrzych.pl, ale co ważne, rezerwacja wejściówki wiąże się z deklaracją dokonania zakupu cegiełki w wysokości 50 złotych, która zasili konto Antosia. Dwulatek ze Świebodzic potrzebuje miliona złotych na kolejna operację serca.

 – Roberta Korólczyka nikomu nie trzeba przedstawiać. To polski artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny. Współtwórca Kabaretu Młodych Panów, a wcześniej związany z kabaretami DuDu i Nic. Jako suport pojawi się Michał Juszczak, który jest między innymi półfinalistą pierwszej edycji Ligi Roast Battle. Na spotkanie zapraszamy 21 grudnia o godzinie 18.oo do Sali Łańcuszkowej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. WAŻNE! Obowiązuje rezerwacja miejsc, która wiąże się z deklaracją zakupu cegiełki w wysokości 50 złotych. Rezerwacji miejsc można dokonać pod adresem – https://tiny.pl/w5c6r. Samej płatności – 50 złotych – należy dokonać przy wejściu na salę w dniu wydarzenia. Dodatkowo, w czasie spotkania mają być prowadzone licytacje, które wesprą pomoc dla Antosia.

Dwuletni mieszkaniec Świebodzic potrzebuje miliona złotych na zagraniczne leczenie. Chłopiec przeszedł już jedną operację serca w Genewie, ale potrzebna będzie kolejna, by go uratować. Czasu na zebranie pieniędzy jest bardzo mało. Rodzina musi zebrać do końca grudnia bieżącego roku.

Pociąg dla Antosia

– Mnie też nawiedzili Mikołaje. Były prezenciki, ale Mikołaj także przypomniał, że bardziej trzeba się zaangażować w akcję „Pociąg dla Antosia”. 10.12.2022 r. wyjechał w trasę „Pociąg Antosia”, zabierając każdego pasażera, który będzie chciał jechać z Antosiem od stacji do stacji, aż do celu końcowego wyznaczonego na 31.12.2022 r. Nie spóźnijmy się wsiąść do pociągu Antosia! Ten mały Maszynista nas potrzebuje, a miejsce jest dla wszystkich. Koszt biletu ulgowego to jedyne 10 zł. Kochani, razem możemy więcej, zatem zapraszam na stronę https://www.siepomaga.pl/pociag-antosia – mówi Leszek Orpel, burmistrz Jedliny-Zdroju.

Zbiórka pieniędzy na operację serca Antoniego Sobeckiego prowadzona jest na stronie https://www.siepomaga.pl/antos-serduszko.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty