https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dołącz do cyklu szkoleń WSSE – BHP w innym ujęciu

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”, we współpracy z Kancelarią Sendero Tax & Legal, przygotowała cykl bezpłatnych wydarzeń pt. „BHP w innym ujęciu – perspektywa kancelarii prawnej Sendero Tax & Legal”. Spotkania będą poświęcone bezpieczeństwu i higienie pracy.

W ich trakcie specjaliści z kancelarii Sendero omówią wybrane zagadnienia dotyczące jednej z kluczowych sfer działania każdej firmy – BHP. Cykliczne spotkania zaplanowane są do czerwca 2023 roku.

– Stacjonarną konferencją pt. „Za co PIP bije najchętniej, czyli sprawozdanie z działalności Państwowej Inspekcji Pracy za 2021 rok” otwieramy cykl wydarzeń związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Spotykamy się 2 grudnia 2022 r. w Wałbrzychu. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Dołącz do nas już dziś! Konieczna jest rejestracja za pośrednictwem poczty elektronicznej: p.pawlak@invest-park.com.pl. Więcej informacji na stronie internetowej https://bit.ly/3OrXK2l – zapraszają organizatorzy spotkania.

Bezpieczeństwo Pracy – Wspólna Sprawa

15 listopada w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” odbyła się konferencja „ Bezpieczeństwo Pracy – Wspólna Sprawa”. Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy z CIOP-PIB, Faurecją Wałbrzych S.A oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Służby BHP.

Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, rozmowy z przedstawicielami instytucji publicznych i przede wszystkim spotkania w gronie specjalistów BHP. Uczestnicy wydarzenia mogli przekonać się, że budowanie kultury bezpieczeństwa nie zawsze jest związane z koniecznością wydania dużych pieniędzy.

– W wydarzeniu wzięło udział ponad 70 uczestników co utwierdziło nas w przekonaniu, że szkolenia dla służb BHP powinny być na stałe wpisane do kalendarza, dlatego raz jeszcze serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję „ Za co PIP bije najchętniej? Sprawozdanie Państwowej Inspekcji Pracy za 2021 rok”, która odbędzie się 2 grudnia 2022 roku w Wałbrzychu – podkreślają organizatorzy konferencji z Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty