https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Uczą i bawią

W Gminie Czarny Bór mieszkańcy uczą się, dbają o formę i bawią się podczas wspólnych imprez. A przed nimi kolejne wspólne działania.

Kolejny pracowity weekend za słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czarnym Borze. Na początek był wykład dr Jerzego Tutaja i moc informacji o zarządzaniu marką oraz powitanie kolejnego nowego słuchacza. A w sobotę – jak zwykle – były ćwiczenia z rehabilitantką Magdą Florian. A kolejne atrakcje przed nimi: 25 listopada Andrzejkowy Bal Seniora;, a 13 grudnia wyjazd do Wrocławia i podziwianie Panoramy Racławickiej.

Z kolei w Witkowie odbył się bal seniora. Była to okazja do sprawdzenia nowego sprzętu nagłośnieniowego, który seniorzy otrzymali od Gminy Czarny Bór. Oficjalnego przekazania sprzętu dokonał wójt Adam Górecki wraz z przewodniczącą rady gminy Marzeną Łatką. Zabawie towarzyszyła świetna atmosfera i wspaniała muzyka dzięki Zespołowi Radość na czele z prowadzącym Marianem Kramarczykiem. A imprezę poprowadziła Ewa Kramarczyk.

Na tym jednak nie koniec: Koło Gospodyń Wiejskich w Czarnym Borze i Kapel Góralska Janicki zapraszają głodnych śpiewów i dobrej zabawy do wspólnego biesiadowania, które będzie zakończeniem projektu „Czarnoborskie warsztaty folkloru i rękodzieła”. Biesiada z piosenką odbędzie się 30 listopada o godzinie 18.00 w sali widowiskowej w Biblioteki +Centrum Kultury w Czarnym Borze.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty