https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kasztany i koncert dla Antosia

Trwa wielka mobilizacja wszystkich osób zaangażowanych w zbiórkę pieniędzy na  kosztowna operacje serca Antosia Sobeckiego ze Świebodzic. – Serce Antosia jest coraz słabsze, dlatego operacja jest potrzebna jak najszybciej – mówi Łukasz Sobecki, ojciec chłopczyka. Trwa zbiórka kasztanów, z których dochód zostanie przeznaczony na operację, a 23 października w Wałbrzychu zostanie zorganizowany charytatywny koncert.

– Kardiolog z Łodzi nie pozostawiła złudzeń. Czas działa na niekorzyść naszego synka. Operacja musi być przeprowadzona w ciągu 4 miesięcy inaczej wydarzy się najgorsze… HLHS – to wyrok. To walka o każdy dzień. To życie z połową serca, które z czasem staje się coraz bardziej niewydolne i które z czasem przestanie bić… A wtedy my, stracimy naszego synka na zawsze! Czekamy na kosztorys z Genewy. To ostatni ratunek! – dodaje zrozpaczony ojciec Antosia.

Na szczęście rośnie grono osób, które wspierają rodziców chłopca w walce o jego życie. Jedna z firm zaproponowała skup kasztanów, z którego pieniądze zostaną przekazane na operację Antosia.

– Zbiórka kasztanów idzie pełną parą. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Agnieszki Michalskiej akcja „Kasztan dla Antosia” nabrała rozpędu. Zapraszam wszystkich do zbierania kasztanów dla Antosia i przyłączenie się do akcji. Proszę o kontakt do mnie na Messengerze lub do Agnieszki Michalskiej w sprawie odbioru kasztanów. Odbierzemy każdą ich ilość. Cel jest szczytny – zbierajcie kasztany i włączcie się w akcję „Kasztan dla Antosia” – apeluje Łukasz Sobecki.

Rodziców wspierają także artyści. 23.10.2022 r. o godzinie 18.00 w klubie Apropo’s przy ul. Wieniawskiego 82 w Wałbrzychu zostanie zorganizowany koncert charytatywny dla Antosia, w którym wystąpią zespół Amicis, Jacek Świderski jako Trio Okazjonalne wraz Mają Świderską, Wojtkiem Grzebnym i gościnnie – Pawłem Ludwiczakiem.

– Już teraz możecie zarezerwować bilety, dzwoniąc pod jeden z numerów telefonów: 74 840 40 49 lub 74 660 63 20. Ale to nie wszystko! Przyjaciele naszej rodziny Krzysztof Leń i Anna Leń ufundowali 20 wejściówek na koncert dla 20 osób, które zgłoszą się do mnie na Messengerze i przeznaczą na licytację dla Antosia najciekawsze przedmioty, oferty, usługi itp. Zapraszamy serdecznie  – dodaje Łukasz Sobecki.

Każdy może wesprzeć zbiórkę pieniędzy na operację serca Antosia, dokonując wpłaty na ten cel za pośrednictwem strony: https://www.siepomaga.pl/antos-serduszko.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty