https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Uczą się wyplatania

– Rozpoczęliśmy swoją przygodę z makramą i cyklem warsztatów Górskie Wyplatanki. To były bardzo intensywne dwie godziny, które upłynęły jak dwie sekundy – mówi Katarzyna Gotowała, kierownik Filii nr 4 „Witold” Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie – Gorcach.

– Wyplatanie nawet małego breloczka to jest nie lada wyzwanie, które wymaga skupienia i precyzji. Ale udało się i boguszowska grupa swoje początki ma już za sobą. Teraz będzie już tylko lepiej. 22 września w godzinach 17.00 – 19.00 widzimy się w filii nr 5 w Starym Lesieńcu, 29 września w godzinach 17.00 – 19.00 w  filii nr 2 w Kuźnicach oraz 6 października w godzinach 17.00 – 19.00 w filii nr 4 „Witold” w Gorcach. Zapisz się, a my odkryjemy przed tobą fantastyczny świat makramy, poznasz tajniki jej wyplatania, nawiążesz nowe znajomości i rozwiniesz zdolności manualne. Warsztaty poprowadzi dla Karolina Oschia – Zalas z Oschia Art – dodaje Katarzyna Gotowała.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie ” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL – Stowarzyszenie Granica w Lubawce.

(KG)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty