https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Turniej z okoacji 15-lecia MKS Chełmiec

W dniach 3 – 4 września 2022 r. w hali Aqua-Zdrój w Wałbrzych zostanie rozegrany turniej siatkówki kobiet z okazji 15-lecia MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych.

– Rok 2022 jest dla nas szczególny, bowiem świętujemy wyjątkowy dla naszego klubu jubileusz 15-lecia! Wiosną 2007 roku grono miłośników siatkówki żeńskiej w Wałbrzychu zainicjowało treningi 30-osobowej grupy młodych siatkarek, a 3 października 2007 r. oficjalnie zarejestrowano nasz klub. W ciągu 15 lat MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych zjednoczył setki siatkarek na szczeblu seniorek, juniorek, kadetek i młodziczek. Rozegraliśmy liczne mecze medalowe, osiągnęliśmy awans do II ligi siatkówki kobiet i wciąż idziemy po więcej! Dziękujemy wszystkim, którzy w ciągu tych 15 lat dołożyli swoją cegiełkę do tego, byśmy mogli znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj. Dziękujemy założycielom klubu, sponsorom, kibicom i sympatykom, partnerom, trenerom, zawodniczkom oraz zarządowi. Dzisiejszy sukces klubu to także Wasz sukces. Jak inaczej moglibyśmy świętować 15-lecie założenia klubu MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, jak nie grą w siatkówkę! Zapraszamy na jubileuszowy turniej pod patronatem Prezydenta Wałbrzycha dra Romana Szełemeja, który odbędzie się w dniach 3 – 4 września 2022 r. w hali Aqua-Zdrój w Wałbrzychu. Wstęp jest bezpłatny. W ramach turnieju rozegramy mecze w trzech kategoriach wiekowych. Do rozgrywek przystąpi 13 zespołów z ośmiu klubów: MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, TJ Slavia Hradec Kralove, AZS AWF Deputo Wrocław, ECO UNI Opole,   MKS MOS Wieliczka, MKS IgnerHome Volley Świdnica, UKS Piątka Turek, UKS Jedynka Kluczbork, UKS Gminy Miękinia. Startujemy w sobotę i niedzielę o 9:30. Szczegółowy harmonogram meczów znajdziecie na naszej stronie: http://chelmiec.walbrzych.pl/new/?p=1250 – mówi Kacper Jesiołowski z MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty