https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Festyn sportowy w Jaczkowie

7 sierpnia o godz. 11.30. w Jaczkowie w Gminie Czarny Bór rozpocznie się Festyn Sportu pod hasłem „Szukamy następców naszych olimpijczyków”. Głównym wydarzeniem będzie wyścig kolarski o puchar Wójta Gminy Czarny Bór.

Wyścig wpisany jest do kalendarza Dolnośląskiego Związku Kolarskiego, ale Jaczków czeka również na amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił. Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 11.30. Start wyścigu – jak zawsze – przy świetlicy wiejskiej w Jaczkowie, a pierwsi zawodnicy wyruszą na trasę o godz. 11.45.

Współzawodnictwo będzie się toczyć w kilku kategoriach wiekowych: I grupa – roczniki 2016 i młodsi, II grupa – roczniki 2015, 2014 – III grupa roczniki 2013, 2012 rowery górskie, składaki, żaki i żakiny, młodzik i młodziczka, junior i juniorka, masters/amator.

Zgłoszenia zawodników i zawodniczek będą możliwe w dniu zawodów w uzasadnionych przypadkach, za zgodą organizatora i sędziego głównego – w biurze zawodów w godzinach przeznaczonych na weryfikację zawodników. Więcej informacji można uzyskać u w Bibliotece +Centrum Kultury w Czarnym Borze pod nr tel. 74 84 50 242, regulamin zawodów do pobrania na stronach: https://ck.czarny-bor.pl/, https://www.czarny-bor.pl/, https://dzkol.pl/dokumenty/?orderby=title&order=desc.

W programie festynu w Jaczkowie są także: mecz piłki nożnej kawalerowie kontra żonaci, konkurencje rodzinne i sportowe, wspólna biesiada. Będą także: darmowa dmuchana zjeżdżalnia i stoiska gastronomiczne.

Organizatorami imprezy są: OSP Jaczków, Gmina Czarny Bór, Sołectwo Jaczków, Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze.

(KB)

REKLAMA

REKLAMA