https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Spotkanie z Katarzyną Dudą w Wałbrzychu

– Pracujesz w korpo? Chcesz pracować w korpo? Interesujesz się pracą w korpo? Przyjdź na spotkanie z Katarzyną Dudą i posłuchaj, jak wygląda taka praca – zachęcają organizatorzy spotkania z pisarką w Bibliotece pod Atlantami w Wałbrzychu.

– Zaprosiłem Katarzynę Dudę po raz kolejny w Wałbrzychu – tym razem we wtorek, 28 czerwca o godz. 17.00 do Filii nr 5 Biblioteki pod Atlantami w Wałbrzychu przy ul.1 Maja 149. Kasia to autorka zaangażowana w sprawy ludzi pracy. Najpierw „Kiedyś tu było życie ,teraz jest tylko bieda”, teraz „Korpo, jak się pracuje w zagranicznych korporacjach w Polsce”. W obu książkach pojawiają się wątki wałbrzyskie. Spotkanie przygotowała wałbrzyska Biblioteka pod Atlantami. Będzie z pewnością bardzo ciekawie. Zapraszamy serdecznie! – dodaje Michał Gnacy.

Katarzyna Duda (1990) – absolwentka prawa i politologii na Uniwersytecie Opolskim. W latach 2015–2018 badała warunki zatrudnienia osób sprzątających i ochroniarzy w firmach prywatnych. Podejmowała liczne interwencje na rzecz poprawy sytuacji ochroniarzy i osób sprzątających. Od 2019 roku pracuje w OPZZ w Warszawie jako specjalistka do spaw polityki społecznej i rynku pracy. Należy do związku zawodowego Konfederacja Pracy i jest członkiem Zarządu Okręgu Warszawskiego Partii Razem. W 2019 roku wydała książkę „Kiedyś tu było życie, teraz jest tylko bieda”, poświęconą losom robotników przemysłowych w Polsce, którym zakłady pracy zamknięto po 1989 roku.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA