https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Marcin Radomski znów trenerem Górnika

Po trzech latach przerwy Marcin Radomski wraca na ławkę trenerską koszykarskiego Górnika Wałbrzych. W ekipie wicemistrza I ligi zastąpi na stanowisku pierwszego trenera Łukasza Grudniewskiego.

– 41-letni szkoleniowiec będzie ponownie pracował w naszym klubie! Trener Radomski prowadził biało-niebieskich w latach 2017-2019, awansując do 1 ligi (2018) i wprowadzając naszą drużynę (beniaminka) do play-off (2019). Wcześniej do 1 ligi awansował z Zetkama Doral Nysa Kłodzko, również docierając w pierwszym sezonie do play-off (2016) – informuje koszykarski Górnik Wałbrzych.

W ostatnim sezonie Marcin Radomski prowadził w I lidze koszykarzy Deckę Pelplin, a w latach 2019-2021 Miasto Szkła Krosno.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA