https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Łukasz Grudniewski odchodzi z Górnika

– W przyszłym sezonie naszej drużyny nie poprowadzi już Łukasz Grudniewski. Dziękujemy za trzy sezony pracy w naszym klubie i życzymy wielu sukcesów w karierze trenerskiej. Jutro podamy nazwisko nowego szkoleniowca– poinformował w mediach społecznościowych koszykarski Górnik Wałbrzych.

Pod wodzą Łukasza Grudniewskiego w sezonie 2019/20 Górnik wygrał sezon zasadniczy w I lidze koszykarzy, ale z powodu wybuchu pandemii faza play off nie została rozegrana. W dwóch kolejnych sezonach Górnik zajął drugie miejsce, przegrywając finały play off: w 2021 r. z Czarnymi Słupsk, a w 2022 r. z Sokołem Łańcut. W 2020 r. Łukasz Grudniewski został wybrany trenerem roku w I lidze koszykarzy.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA