https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Świebodzickie różności dla wszystkich

9 czerwca (czwartek) o godz. 16.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Świebodzicach zaprasza dzieci oraz rodziców i opiekunów na Dzień Agugaga. Podczas spotkania w oddziale dziecięcym zostanie zaprezentowane czytanie globalne, nauka przez zabawę, książeczki z naszej biblioteczki.

Klub Senior+II w Świebodzicach zaprasza 10 czerwca (piątek) o godz. 12.00 na Osiedle WSK 1 do udziału w spotkaniu z dietetyczką Agnieszką Waligórą, która opowie jak prawidłowo się odżywiać, by zachować zdrowie.

Z kolei Centrum Edukacji Gerontologicznej zaprasza na międzypokoleniowe spotkanie w ramach projektu Ścieżki Zdrowia. “Kwietny Spacer” odbędzie się 10 czerwca (piątek) o godz. 16.00 a w jego trakcie użyte zostaną kule nasienne by “ukwiecić” Pełcznicę, dowiedzą się także wielu ciekawostek o roślinach dzięki udziałowi hortiterapeuty.

Wszystkie osoby, które lubią dobrą zabawę, Gmina Świebodzice zaprasza na Święto Kolorów. Impreza startuje 12 czerwca (niedziela) o godz. 15:00 na placu przed Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach. Uczestnicy będą obsypywali się kolorowymi, bezpiecznymi środkami przy dźwiękach muzyki. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

(WPK)

REKLAMA

REKLAMA