https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

WSSE „INVEST-PARK” na Kongresie AGD

W Łodzi odbył się Kongres AGD, który został zorganizowany przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną i APPLiA Związek Pracodawców AGD. W tym niezwykle ważnym spotkaniu branżowym uczestniczyli przedstawiciele zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

– Jest to największe biznesowe spotkanie branży AGD w Europie, które w tym roku odbyło się pod hasłem przewodnim „Nowy klimat” – mówi uczestniczący w wydarzeniu prezes zarządu WSSE „INVEST-PARK”Piotr Wojtyczka, któremu towarzyszył wiceprezes zarządu Paweł Kurtasz. – Udział w Kongresie AGD był doskonałą okazją do rozmów odnośnie obecnej sytuacji gospodarczej, nowych technologii w przemyśle oraz wspólnych, przyszłych projektów biznesowych, które prowadziliśmy między innymi z Krzysztofem Dryndą z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz przedstawicielami innych specjalnych stref ekonomicznych.

Kongres AGD był dobrą okazją także do wymiany dobrych praktyk. Prezes Piotr Wojtyczka wraz z prezesem Przemysławem Bożkiem i wiceprezesem Ryszardem Wawryniewiczem z Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, miał okazję podzielić się doświadczeniami i porozmawiać o wspólnej skoordynowanej pomocy dla Ukrainy.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA