https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Szkoła Jazdy Warmiłło – numer 1 w rankingach zdawalności

Szkoła Jazdy Warmiłło zdobyła najwyższą pozycję, zajmując pierwsze miejsce w rankingach zdawalności w Wałbrzychu wśród kilkudziesięciu ośrodków szkolących osoby ubiegające się o prawo jazdy kategorii B.

Szkoła Jazdy Warmiłło w kategorii ośrodków szkolenia kierowców, które przeprowadzają do 20 egzaminów, w wynikach zdawalności za 2021 rok zajęła pierwsze miejsce. Ale wynik na poziomie 57,89 proc. jest najlepszy nie tylko w tym zestawieniu, ale także jest najlepszy wśród wszystkich szkół jazdy, które zajmują się szkoleniem kandydatów ubiegających się o prawo jazdy w najpopularniejszej kategorii – B.

– Ten wynika jest dla nas i dla naszych klientów najlepszym potwierdzeniem, że Szkoła Jazdy Warmiłło oferuje najwyższą jakość prowadzonych szkoleń. Decydując się na kurs prawa jazdy kategorii B w naszej szkole wybieracie państwo najlepszą szkołę jazdy w Wałbrzychu i okolicach – podkreśla instruktor Piotr Warmiłło.

Szkoła Jazdy Warmiłło to nie tylko wysoka skuteczność szkolenia przyszłych kierowców, ale także dbałość komfort osób, które ubiegają się o prawo jazdy.

– Mamy świadomość, że drastyczne podwyżki cen dotykają nas w każdej dziedzinie życia. Dlatego staramy się oferować osobom korzystającym z naszych usług możliwie najlepsze warunki finansowania kursu. Proponujemy bardzo atrakcyjne zasady płatności. Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się wybrać płatności w ratach, przygotowaliśmy elastyczny program spłaty w nieoprocentowanych ratach 0%! Wysokość i liczbę wpłat zawsze dostosowujemy do możliwości finansowych naszych kursantów. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty – mówi Piotr Warmiłło.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.dobranaukajazdy.com oraz pod numerem telefonu: 574 401 408.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA