https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Złote gody w Głuszycy

Po raz pierwszy w nowej siedzibie Urzędu Miejskiego w Głuszycy odbyły się złote jubileusze małżeństw. W imieniu Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” wręczyli burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Głuszycy Anna Kabat.

Jubileusz Złotych Godów świętowali: Stanisława i Józef Górczyńscy, Maria i Jan Laszkiewiczowie, Krystyna i Jan Piotrowscy, Henryka i Tadeusz Zalescy, Teresa i Jan Szyszkowie, Danuta i Jerzy Bartosikowie oraz Helena i Kazimierz Jedoniowie.

– Wierzymy, że ta uroczystość pozwoli Państwu wrócić pamięcią do dnia, kiedy po raz pierwszy powiedzieliście sobie „tak”. Macie za sobą tak wiele wspólnie spędzonych lat, chwil, także tych trudnych. Bo małżeństwo to niezwykle trudna praca, która niekiedy wymaga od nas zrobienia 2 kroków w tył i przyjrzenia się wszystkiemu jeszcze raz, aby móc na nowo tworzyć wspólne, dobre chwile. Jest mi niezwykle miło, że mogę uczestniczyć w tej uroczystości. Życzę Państwu wszystkiego dobrego – powiedział jubilatom burmistrz Roman Głód.

– Spotkaliśmy się, aby uhonorować zgodne i przykładne 50-lecie pożycia małżeńskiego. Szanowni Jubilaci, 50 lat pożycia małżeńskiego to piękny pomnik stałości uczuć, który wystawiło sobie dwoje ludzi. Przez te wszystkie lata byliście Państwo razem, wspieraliście się budując wspólną przyszłość. Jesteście wzorem dla tych wszystkich młodych par, które rozpoczynają dopiero wspólną drogę. Pozwólcie, że podziękuję Wam za wszystko czego dokonaliście w swoim życiu. Za Waszą miłość, za wychowanie Waszych dzieci, za noce nieprzespane, za cierpienia i radość – mówiła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Kabat.

(AGM)

REKLAMA

REKLAMA