https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Mistrz Polski zaprasza do sklepu i serwisu rowerowego

Masz problem z wyborem roweru dla siebie lub kogoś bliskiego? A może rower, którego używasz, wymaga serwisu? Te i wszelkie inne problemy związane z rowerem pomoże rozwiązać Radosław Romanik – mistrz Polski w kolarstwie szosowym, który jest właścicielem sklepu i serwisu rowerowego Olimpijczyk przy ul. Mickiewicza 3 b w centrum Wałbrzycha.

Sklep i serwis rowerowy, który od wielu lat prowadzi w Wałbrzychu Radosław Romanik, to – dla wielbicieli jazdy na dwóch kółkach – miejsce wręcz kultowe. Można tu spotkać wiele kolarskich sław, które sukcesy święciły we wszystkich odmianach sportowej rywalizacji na rowerze. Przyjeżdżają na ul. Mickiewicza 3 b w Wałbrzychu nie tylko z Aglomeracji Wałbrzyskiej, ale często także z odległych zakątków Polski, a nawet z zagranicy. Ale nie jest to miejsce zarezerwowane tylko dla wyczynowców. Wręcz przeciwnie! Właściciel sklepu Olimpijczyk nie tylko oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości artykułów branży rowerowej, ale także – jak przystało na jednego z najlepszych polskich kolarzy szosowych – Radosław Romanik oferuje także profesjonalne doradztwo i serwis oraz rzetelną obsługę zarówno początkujących, amatorów jak i wyczynowców.

– Początek wiosny to czas na przygodę z rowerem. To także okres, w którym planujemy prezenty na pierwszą komunię świętą i inne okazje. Warto wtedy wybrać właśnie rower jako źródło aktywności i zdrowia – tak dla małych jak i dużych – podpowiada Radosław Romanik. – Dziś dzieci wolą smartfony i inne podobne urządzenia, ale mądry rodzic wie, że zdrowe dziecko, to aktywne dziecko. Cały czas przybywa ścieżek rowerowych, ciekawych tras oraz innych miejsc, w których można bezpiecznie jeździć całymi rodzinami. A jazda na rowerze ma dobroczynny wpływ na cały organizm i jest doskonałą formą rodzinnego spędzania czasu. Dlatego zapraszam wszystkich do naszego sklepu przy ul. Mickiewicza 3 b w Wałbrzychu, w którym oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz najwyższej jakości artykułów branży rowerowej. Klienci znajdą u nas markowe rowery, osprzęt, akcesoria, narzędzia i odzież. W naszym sklepie mamy również duży wybór bezpiecznych rowerów dziecięcych. Z kolei nasz serwis zapewnia szybką naprawę, a w razie potrzeby także odbiór i dowóz roweru pod wskazany adres. Zapraszam do sklepu przy ul. Mickiewicza 3b w Wałbrzychu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami 723 460 076 lub (74) 847 15 14 – podkreśla Radosław Romanik.

***

Radosław Romanik – wychowanek Górnika Wałbrzych, który swojej długiej i bogatej w sukcesy karierze był między innymi: mistrzem Polski w wyścigu ze startu wspólnego, sześciokrotnym zwycięzcą Bałtyk – Karkonosze Tour, triumfował w Wyścigu Dookoła Słowacji, Małopolskim Wyścigu Górskim, Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków oraz Szlakiem Walk Majora Hubala. Zdobył również Puchar Uzdrowisk Karpackich i wygrał Pro Ligę. Dziewięć razy startował w Wyścigu Pokoju – najlepszą, trzecią lokatę wywalczył w 2001 roku, jednocześnie wygrywając klasyfikację górską. W Giro d’Italia, jadąc w barwach ekipy CCC Polsat, zajął 33 miejsce w klasyfikacji końcowej. Startował także w mistrzostwach świata w 1995 i 1999 r. oraz w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 r. Swoją piękną karierę zakończył mając 45 lat, będąc najstarszym czynnym kolarzem polskiej elity, przez co w peletonie zyskał przydomek „Dziadek”.

(TS)

Sklep i serwis rowerowy Olimpijczyk przy ul. Mickiewicza 3 b w centrum Wałbrzycha.

REKLAMA

REKLAMA