https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Konkurs na nowe logo

500 zł to nagroda dla młodego mieszkańca Gminy Walim, który opracuje logo związane z Rokiem Sowy w Gminie Walim.

– Rok 2022 został ogłoszony Rokiem Sowy w Gminie Walim. Zaplanowaliśmy szereg działań, które posłużą promocji naszego regionu i przyczynią się do integracji lokalnej społeczności. Jednym z nich jest konkurs na logo Roku Sowy skierowany do dzieci i młodzieży. Logo to niezwykle ważny element Roku Sowy, mamy nadzieję, że uczestnicy wykażą się wielką pomysłowością. Pamiętajcie o podstawowych zasadach dotyczących budowy znaku firmowego: jak najmniej kolorów, wyraziste (mocne) krawędzie, cały znak powinien zamykać się w kwadracie, minimum elementów (prostota). Wartość nagrody głównej 500 zł. Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej walim.pl. Serdecznie zapraszam młodych artystów – mówi Adam Hausman, wójt Gminy Walim.

Tymczasem Nikola Gomułka z klasy 8 zaprojektowała nowe logo Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jugowicach.

– Artystyczny talent Nikoli jest w szkole dobrze znany. Sowa jej autorstwa wita wszystkich, którzy wchodzą do budynku szkoły. Chcecie ją zobaczyć? Serdecznie zapraszamy, bo trwa nabór uczniów w obu naszych szkołach. Wielkie gratulacje dla Nikoli Gomułki – podkreślają opiekunowie uczennicy.

(AM)

REKLAMA

REKLAMA