https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Koncertowy Aplauz

Ponad 2 godziny muzycznej uczty przygotowała Agencja Aplauz Planet w Sali Łańcuszkowej Starej Kopalni w Wałbrzychu. W sobotni wieczór wałbrzyska wokalistka Joanna Fesler, a po niej legendarny zespół Dżem rozgrzali publiczność do czerwoności. A to nie koniec muzycznych atrakcji pod Chełmcem.

Joanna Fesler wałbrzyskiej publiczności zaprezentowała się 8 marca, gdy podczas koncertu w hali Aqua – Zdrój zaśpiewała 3 piosenki z Zalewskim. Tym razem w Starej Kopalni wystąpiła solo i zaprezentowała trzy własne – bardzo ciekawe muzycznie i tekstowo – piosenki. Młoda artystka została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność, która nie szczędziła jej braw. A po niej na scenie pojawił się Dżem. Muzycy porwali publiczność, która śpiewała z Maciejem Balcarem, tańczyła i owacjami na stojąco domagała się bisów, długo nie pozwalając zejść im ze sceny.

Led Zeppelin Show

Agencja Aplauz Planet zaprasza na kolejne muzyczne wydarzenie w Wałbrzychu: Led Zeppelin Show. Koncert odbędzie się 24 września 2022 r. w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu. Bilety będą w sprzedaży od 25.03.2022 r. od godz.13.00.

– Led Zeppelin Show to muzyka legendarnego Led Zeppelin w wykonaniu czterech wyśmienitych instrumentalistów i zjawiskowego wokalisty. Zapraszam na pełne energii porywające przedstawienie. Największe utwory Led Zeppelin zabrzmią 24 września w doskonałej akustycznie sali Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu. Tym, którzy w ostatnich latach w radiowej Trójce słuchali audycji Piotra Kaczkowskiego,Tribute to Led Zeppelin – Zeppelinians, przedstawiać nie trzeba. Jeśli jesteś fanem muzyki Led Zeppelin i chciałbyś usłyszeć ją na żywo, nie możesz przegapić tego koncertu. Zapraszam na muzyczną ucztę! – mówi Grzegorz Kruczyński z Agencji Aplauz Planet.

(RED, fot. Maja Radczak)

REKLAMA

REKLAMA