https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nabór do Przedszkoli „U Mikołaja” i na oddział żłobkowy

Nabór do Przedszkoli „U Mikołaja” i na oddział żłobkowy

Przedszkola „U Mikołaja” w Wałbrzychu i Strudze prowadzą nabór dzieci do 6 roku życia. Prowadzone są także zapisy do jedynego w powiecie wałbrzyskim niepublicznego żłobka w Strudze.

Oba przedszkola „U Mikołaja” położone są w bardzo dobrych lokalizacjach: w Wałbrzychu przy ulicy Andersa 171, a w Strudze w Gminie Stare Bogaczowice przy ul. Szkolnej 2. Placówki są wyposażone w nowoczesne meble, urządzenia oraz zabawki, które – dzięki niezbędnym atestom – zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Właściwą opiekę i edukację zapewnia wszystkim dzieciom starannie dobrany oraz znakomicie wykwalifikowany personel.

– W naszych placówkach nie tylko realizujemy podstawę programową, zgodną z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Staramy się naszym dzieciom zapewnić wszechstronną edukację i harmonijny rozwój. Dlatego w naszej ofercie jest bardzo bogaty pakiet zajęć dodatkowych. Poza tym wszystkim, co oferują inne tego typu placówki, do dyspozycji naszych milusińskich jest między innymi nauka gry w szachy, czy akademia dźwięku. Poza tym dla dzieci przedszkolnych realizujemy innowacyjny projekt „Poznajemy zawody”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Nie zapominamy także o tym, że przedszkole jest miejscem nie tylko nauki, ale także zabawy i wypoczynku. Nasze dzieci mają do dyspozycji salę zabaw z dmuchanymi zabawkami, która daje im możliwość wyładowania nagromadzonej energii i sprawia wielką frajdę – wylicza Ramona Bukowska, dyrektor Przedszkola „U Mikołaja” w Wałbrzychu i Strudze.

Oczywiście dzieci, które będą chodziły w nowym roku szkolnym do „zerówki”, mają w Przedszkolach „U Mikołaja” zagwarantowany sześciogodzinny pobyt bezpłatnie.

Warto podkreślić, że w placówce w Strudze od 2017 roku funkcjonuje jedyny w powiecie wałbrzyskim oddział żłobkowy, który – zgodnie z ustawą – jest wpisany do rejestru placówek opieki nad dziećmi do lat 3.

– Zapraszamy rodziców, którzy cenią sobie miłą i domową atmosferę w przedszkolu i żłobku, do kontaktu z naszymi placówkami w Wałbrzychu i Strudze. Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy pod numerami telefonów: 502 502 024 oraz 510 120 760 – dodaje dyrektor Ramona Bukowska.

Urodzinowa promocja

Uwaga! Z okazji jubileuszu 5-lecia Przedszkola U Mikołaja w Strudze oraz 10-lecia Przedszkola U Mikołaja w Wałbrzychu, zapraszam rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym do skorzystania z urodzinowej promocji – mówi dyrektor placówek Ramona Bukowska.

 – Z okazji naszego jubileuszu, rodzice samodzielnie wychowujący dzieci będą płacili czesne w wysokości zaledwie 50 zł przez pierwsze 5 miesięcy, a kolejne 5 miesięcy opłata będzie wynosiła 100 zł. Co ważne, opłata w tej wysokości dotyczy opieki podstawowej oraz wszystkich zajęć dodatkowych! Mamy także przygotowane zniżki rodzinne: 50 zł na pierwsze dziecko oraz 100 zł na drugie i kolejne dziecko w naszej placówce. Na tym jednak nie kończą się nasze urodzinowe niespodzianki. Dla wszystkich, którzy zadeklarują zapisanie dziecka do naszych placówek do 31 października 2021 r., przewidujemy brak opłaty wpisowej i dodatkowo przez pierwsze 5 miesięcy 50 % wysokości czesnego – mówi dyrektor Ramona Bukowska zastrzegając, że promocje nie łączą się.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA