https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

WSSE INVEST – PARK wspiera lokalną społeczność

WSSE INVEST – PARK wspiera lokalną społeczność

WSSE „INVEST-PARK” od początku 2021 roku w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu wspiera lokalne przedsięwzięcia, udzielając ogromnego wsparcia finansowego podmiotom działającym w obszarach: sportu, turystyki, kultury i bezpieczeństwa.

Pomocą finansową zostały objęte stowarzyszenia sportowe jak również indywidualni sportowcy, Ochotnicze Straże Pożarne oraz szereg imprez kulturalnych i turystycznych. Na wsparcie finansowe mogło również liczyć wałbrzyskie Hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu oraz Rodzina Państwa Szulińskich, która otrzymała środki finansowe niezbędne do leczenia mukowiscydozy ich sześcioletniej córki Nikoli.

– Z wielką konsekwencją realizujemy przyjęte przez Spółkę założenia z obszaru CSR, zakładające współpracę z lokalnymi środowiskami w celu budowania wzajemnych pozytywnych relacji społecznych – powiedział Mariusz Piejko Dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu WSSE.

Wdrożony program sponsoringowy oraz darowizn wałbrzyskiej strefy, w swojej koncepcji zakłada prowadzenie dialogu społecznego na poziomie lokalnym i przyczynia się do wzrostu atrakcyjności Spółki na rynku krajowym, jak również kształtuje warunki dla zrównoważonego rozwoju społeczno- ekonomicznego.

-Czujemy wielką satysfakcję, że nasze działania są zauważane przez mieszkańców a niesiona pomoc przynosi sporo radości naszym beneficjentom – podkreśla Mariusz Piejko.

(DCH)

REKLAMA

REKLAMA