https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kolarskie emocje w Jaczkowie

Kolarskie emocje w Jaczkowie

– Jeśli chcesz spędzić czas aktywnie stając w szranki na jednośladzie albo pokibicować, obserwując sportowe emocje, wspaniałe zmagania w duchu fair play, spektakularne zwycięstwa i porażki, które motywują do dalszych treningów, to nie może Cię zabraknąć w Jaczkowie 1 sierpnia – mówi Adam Górecki, wójt Gminy Czarny Bór.

Fani dwóch kółek zawitają do Jaczkowa w niedzielę. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00. Start – jak zawsze – przy świetlicy wiejskiej w Jaczkowie (Jaczków 15a). Stało się już tradycją, że pierwsza niedziela sierpnia to kolarskie zmagania na szosie. Wyścig wpisany jest do kalendarza Dolnośląskiego Związku Kolarskiego. Ale Jaczków czeka również na amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił. Zawodnicy będą rywalizować na trasach o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór w ramach XVI Festynu Sportu pod hasłem: „Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków”. Współzawodnictwo będzie się toczyć w kilku kategoriach wiekowych: I grupa – rocznik 2015 i młodsi; II grupa – rocznik 2014-2013; III grupa – 2012-2011; żaki/żakiny; młodzik/młodziczka, junior/juniorka, masters/amator.

Zapisy w dniu zawodów od godz. 10.00 do 11.00 w biurze zawodów w Świetlicy Wiejskiej w Jaczkowie 15a. Warunki udziału w wyścigu: aktualne badania lekarski, licencja, rower, kask ochronny. Więcej Informacji można uzyskać u organizatora – LZS Joker Jaczków pod numerem telefonu 697 174 498.

(JJ)

REKLAMA

REKLAMA