https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

W Inkubatorze Przedsiębiorczości w Czadrowie odbyło się uroczyste wręczenie czeków laureatom Konkursu Działaj Lokalnie 2021. W tegorocznej edycji konkursu nagrodzono 11 projektów na ogólną kwotę 55 000 zł. Wśród nagrodzonych jest czarnoborski projekt „Sąsiedzkie śniadanie na trawie”.

Realizatorzy projektu zapowiadają atrakcje dla dzieci i dla seniorów: warsztaty ekologiczne w duchu „zero waste”, sąsiedzkie wycieczki w poszukiwaniu pysznych, zdrowych, lokalnych produktów, warsztaty kulinarne, śniadania na trawie oraz powrót do facebookowej telewizji śniadaniowej. Czarny Bór to Gmina Ludzi z pasją, projekt realizuje więc grupa nieformalna właśnie pod tą nazwą, a na czele grupy pasjonaci: Ewa Czaplicka – prezes Stowarzyszenia Atrakcyjni, Bolesław Kalisz – Sołtys Czarnego Boru oraz Stanisław Górka również ze stowarzyszenia Atrakcyjni. Zadanie realizowane jest we współpracy z Biblioteką + Centrum Kultury w Czarnym Borze.

Projekt dofinansowany jest z programu „Działaj Lokalnie 2021” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodki Działaj Lokalnie.

(KB)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty