https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Graj i pomagaj

Graj i pomagaj

Wałbrzych jest jednym z miast, które bierze udział w konkursie Olimpiada Miast, zorganizowanym przez Szkołę dla dorosłych Pascal. – Na zwycięzcę indywidualnego czeka atrakcyjna nagroda, a jeśli wgra także miasto, to dodatkowe pieniądze trafią do Schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu oraz dla dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wałbrzychu – podkreślają przedstawiciele Szkoły dla dorosłych Pascal w Wałbrzychu.

– Nie jest to loteria. O zwycięstwo każdy może powalczyć sam. A dodatkowo, aktywnie uczestnicząc w zabawie, wspierasz swoje miasto – dwie wybrane w nim instytucje otrzymają od organizatora nagrodę pieniężną. Dlatego, jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełkę i pomóc finansowo dzieciom i zwierzętom, to jest to bardzo dobry sposób! – podkreślają organizatorzy.

Konkurs oparty jest na prostych zasadach i skierowany do wszystkich, którzy mają ukończone 18 lat. Aby wziąć w nim udział, trzeba wejść na stronę olimpiadamiast.pl, następnie zaznaczyć Wałbrzych i można zaczynać zabawę. Sama gra jest prosta i przyjemna, bo jest to tor z przeszkodami. Po pokonaniu każdej z nich, licznik bije. A punkty z każdej gry na koncie uczestnika się sumują i ten kto zdobędzie ich najwięcej wygrywa. Konkurs trwa od 10 czerwca 2021 r. do 10 sierpnia 2021 r. W Olimpiadzie bierze udział 18 miast. Są to wszystkie miasta, w których placówki ma Szkoła Pascal. Wygra to miasto, z którego gracze zdobędą najwięcej punktów. Są one sumowane od wszystkich uczestników, którzy zaznaczą Wałbrzych. Zdobywać punkty można w dowolnym miejscu i czasie. A im więcej mieszkańców się zmobilizuje i będzie grało, tym Wałbrzych ma większe szanse na wygraną. Uczestników konkursu nic to nie kosztuje, poza poświęconym czasem, a dzięki wygranej możemy pomóc finansowo dwóm ważnym organizacjom działającym na terenie naszego miasta.

 – Gracz, który zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma konsolę Xbox Series X. Gracze, którzy zajmą – dzięki swojej punktacji – miejsca od II do X zostaną nagrodzeni zestawem: gra Monopoly, zniżka 50% na kurs jednoroczny zawodowy oraz zestawem gadżetów Szkoły Pascal. Natomiast dla wygranego miasta organizator przewidział kwotę 3000 zł dla każdej z dwóch wybranych organizacji. W Wałbrzychu gramy dla zwierząt ze Schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu oraz dla dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wałbrzychu. Liczy się każdy punkt dla miasta, gdyż jest to szansa na naszą wygraną, a tym samym pomoc tym, którzy jej potrzebują – informują przedstawiciele wałbrzyskiej filii szkoły Pascal.

(PS)

REKLAMA

Click Here