https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Plenerowe kino w Głuszycy

Plenerowe kino w Głuszycy

– W piątek – 4 czerwca o godz. 21:00 – zapraszamy na pierwszą w sezonie 2021 projekcję kina plenerowego na placu przy Centrum Przesiadkowym w Głuszycy (ul. Łukasiewicza). Zobaczymy brytyjsko-amerykański film „Mamma Mia!” z 2008 roku w reżyserii Phyllidy Lloyd – zapraszają na projekcję filmu Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy. Partner wydarzenia: Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Film jest ekranizacją musicalu pod tym samym tytułem. Fabuła filmu opiera się na piosenkach popularnego szwedzkiego zespołu ABBA.

W rolach głównych występują:

Meryl Streep – Donna,

Pierce Brosnan – Sam Carmichael,

Colin Firth – Harry Bright,

Stellan Skarsgård – Bill Anderson,

Julie Walters – Rosie,

Dominic Cooper – Sky,

Amanda Seyfried – Sophie,

Christine Baranski – Tanaya.

– Informujemy, że na terenie pokazu obowiązywać będą aktualne obostrzenia sanitarne (dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu) oraz konieczne będzie wypełnienie deklaracji uczestnictwa. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem KINA OPEN AIR Głuszyca. Wstęp wolny. Zapewniamy leżaki – ilość miejsc ograniczona. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin! Uprzejmie prosimy kierowców o nieparkowanie w dniu 4 czerwca w dalszej części Centrum Przesiadkowego, tzn. na placu za budynkiem i pozostawienie wolnej przestrzeni dla organizacji kina plenerowego. Miejsca parkingowe będą wydzielone na placu naprzeciwko budynku Centrum Przesiadkowego. Regulamin KINA OPEN AIR Głuszyca oraz deklaracja uczestnictwa na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl oraz w strefie wejścia na wydzielony teren kina plenerowego. Serdecznie zapraszamy – mówi Sabina Jelewska, dyrektor Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy.

(MC)

REKLAMA

Click Here