https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Bądź aktywny i bezpieczny

Bądź aktywny i bezpieczny

Wiosna oraz łagodzenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa sprawiają, że coraz chętniej wracamy do ulubionych aktywności na świeżym powietrzu i planujemy wyjazdy weekendowe oraz urlopowe. – Warto zabezpieczyć siebie i swoje dzieci przed konsekwencjami wypadków, które mogą się przydarzyć każdemu – przypominają specjaliści od ubezpieczeń z firmy IQ Ubezpieczenia.

– Z każdym dniem robi się coraz cieplej. Dzieci wracają do szkół, na boiska oraz na zajęcia pozalekcyjne. Uprawiają sporty zespołowe, jak np. siatkówka, koszykówka, piłka nożna oraz indywidualne, jak kolarstwo, lekką atletykę, sztuki walki oraz bawią się np. w skateparkach. Niedługo wyjadą także na wakacje i wtedy będą mogły się wyszaleć po okresie zamknięcia. Warto pamiętać, że najczęstsze zdarzenia u dzieci i młodzieży to złamania. Statystyki pokazują, że to właśnie złamania kończyn stanowią około 90 procent wszystkich zdarzeń z udziałem dzieci – podkreślają specjaliści od ubezpieczeń z firmy IQ Ubezpieczenia.

Wielu z takich zdarzeń nie sposób zapobiec. Można jednak się od nich ubezpieczyć.

– W naszej ofercie mamy super ubezpieczenie właśnie od złamań, gdzie za 1 procent uszczerbku na zdrowiu ubezpieczyciel wypłaci od 500 zł aż do 1000 zł. Co ważne: składka roczna to od 70 zł do około 150 zł na rok! Jest to ubezpieczenie dla dzieci i młodzieży do 25 roku życia. Warto dokupić takie ubezpieczenie do ubezpieczenia szkolnego, w którym przeważnie sumy ubezpieczenia są bardzo niskie. Mamy także odpowiednie ubezpieczenia dla osób dorosłych. Zapraszamy do naszych biur na pyszną kawę i po naprawdę dobre ubezpieczenia. Oczywiście można także ubezpieczyć dziecko lub siebie zdalnie: dzwoniąc pod wybrany numer telefonu jednego z naszych biur lub za pośrednictwem strony polisaprzezinternet.pl – dodają przedstawiciele IQ Ubezpieczenia.

Specjaliści IQ Ubezpieczenia zapraszają do biur:

Wałbrzych – ul. Główna 5 (Piaskowa Góra – obok apteki Gemini), tel. 530 846 846

Świebodzice – ul. Jeleniogórska 2 (naprzeciwko sklepu firmowego Śnieżka), tel. 535 140 150

Boguszów-Gorce – ul. Jagiełły 5, tel. 535 717 717

Świdnica – ul. J. Dąbrowskiego 17-19 (Osiedle Młodych), tel. 666 184 888.

REKLAMA

Click Here