https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Do trzech razy sztuka, czyli Igor Kwiatkowski w Teatrze Zdrojowym

Do trzech razy sztuka, czyli Igor Kwiatkowski w Teatrze Zdrojowym

– Występ Igora Kwiatkowskiego w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju odbędzie się 4.06.2021 r. o godzinie 17.00 i 20.00. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność – informuje Mirosław Kowalik, dyrektor szczawieńskiego teatru.

Igor Kwiatkowski, czyli legendarnego odtwórcy Mariolki Krejzolki, wystąpi z programem „Pół geniusz pół kretyn”. Bilety kosztują 80 zł.

Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. W najnowszym programie Igor, dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata, opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było. Sprawy obyczajowe, potyczki damsko-męskie, życiowe tarapaty męża i ojca, najświeższe trendy popkultury okiem Igora Kwiatkowskiego to pewność dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi, o tym jak jest  w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.

(TZ)

REKLAMA

Click Here